Yükleniyor…

 

Serkan BALTACI
Baş Denetçi - SMMM
11.02.1979


Serkan Baltacı, şirketimizin Yeminli Mali Müşavir olma yolundaki en yakın adayıdır. Ekibimizin hizmet ve denetim planlamasını yapan lideridir. Mesleğe başladığı günden bu yana ekibimizin bir parçası olmuştur. Şirketin en kıdemli denetçisidir. Tüm denetim süreçlerinin idaresi yanında vergi ve muhasebe tekniği konusunda uzmandır. SMMM unvanı yanında Bağımsız Denetçi unvanına da sahiptir.


 

Sevda ACAR KENDİRLİ
Kıdemli Denetçi - SMMM
06.04.1985


Sevda Acar Kendirli kariyerine muhasebe departmanlarında çalışarak başlamış, ekibimize 2013 yılında katılmıştır. Muhasebe tekniği ve muhasebe programlarının uygulanmasındaki yeteneği ile ekibimizin en önemli kişilerinden biridir. Müşterilerimizin analitik değerlendirme gerektiren işlem ve raporlamalarında büyük ölçüde sorumluluk almaktadır. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir unvanına sahiptir.


Ersin TUNÇAY
Denetçi - SMMM
20.04.1990


Ersin Tunçay ekibimize mezuniyetinin ardından 2012 yılının sonunda katılmıştır. Denetim, muhasebe ve katma değer vergisi alanlarında  inceleme, yazım ve raporlama alanlarında sorumluluk almaktadır. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir unvanına sahiptir.

 

Alp Onur UZUNER
Denetçi
21.10.1988


Alp Uzuner öğrenci olduğu dönemde ekibimize stajyer olarak dâhil olmuş olup, Karadeniz Teknik Üniversitesinde 2 yıllık yüksekokul programının ardından lisans eğitimine devam etmiştir. Denetçimiz esasen mesleki unvanının ötesinde 7 yıllık meslekli birikime sahiptir. Katma değer vergisi iade işlemlerinde tüm sürece hâkimdir. Denetim süreçlerinde rol almaya başlamıştır.

 

Fulya ÖZSOY YANMAZ
Stajyer Denetçi
25.06.1988
Fulya Özsoy Yanmaz ekibimize 2015 yılında katılmıştır. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamlamış olup, yakın zamanda SMMM yeterlilik sınavına girecektir.

 

 


Sibel YILMAZ CANBOLAT
Yönetici Asistanı
12.03.1977


Sibel YILMAZ CANBOLAT ekibimizin en kıdemli üyesidir. Müşterilerin günlük Resmi Gazete bildirimleri, Sirkülerlerin yayını, onaylanacak evrak ve mali tabloların takibi ona aittir. Başka bir anlamda da bizi aradığınızda ilk duyduğunuz sestir. Evli ve İki kız çocuğu annesidir.