Yükleniyor…Ali Yerli Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.

tek ortaklı bir yeminli mali müşavirlik ve denetim şirketidir. Şirket, iki kıdemli baş denetçi, iki denetçi ve beş denetçi yardımcısı bir sekreterden oluşan 10 kişilik bir ekiple hizmet vermektedir. Şirket denetim ve müşavirlik alanında 15 yılı aşan bir tecrübeye sahiptir.


  
        Şirketimizin misyonu; müşterileri ve ilgili taraflara ulusal ve uluslararası mesleki norm ve kalite standartlarına                   uygun hizmet sunmak, mesleki güveni tesis etmek, yaptığı her işte katma değer sağlamak ve mesleğimizi en                     iyi şekilde temsil etmek ve örnek olmaktır.
 

 

        Hedefimiz; ise, mali müşavirlik ve denetim alanında uzmanlığı ön plana çıkararak piyasada güvenilirliğimizi sürekli            artırmak, yaptığımız işlerde müşterilerimiz ve ilgili taraflar nezdinde memnuniyet ve sadakati sağlamak suretiyle                  çalışanlarımıza sürekli ve makul bir kazanç sağlamaktır.

 

 

 

        İş Stratejimiz sürekli iş ve denetim süreçlerimizi geliştirmek, denetim standart ve tekniklerini en iyi şekilde                          uygulayarak hizmet sunduğumuz müşteriler ve hazırladığımız raporlardan yararlananlar nezdinde itibarımızı ve                  bilinirliliğimizi artırmaktır.